Mokymai

VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras organizuoja mokymus valstybės ir savivaldybių tarnautojams, savivaldybių tarybų nariams, savivaldybių institucijų ir įmonių darbuotojams įvairiais aktualiais klausimais siekiant suteikti mokymų dalyviams nuoseklias bei sistemingai atnaujinamas žinias, atitinkančias jų darbo reikalavimus, siekiant efektyvaus profesinio tobulėjimo.

Mokymų organizavimas teikiamas atsižvelgiant į paslaugos gavėjo lūkesčius, suderinant mokymo trukmę, vietą, laiką, tikslinės grupės dydį, personalizuojant mokymo temas.

VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centro lektoriai - profesionalūs ilgametę patirtį turintys tyrėjai, ekspertai, andragogai bei praktikai vedantys įvairius mokymus tiek valstybės tarnautojams, tiek verslo darbuotojams. Svarbu pabrėžti, kad VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centro lektorių gretas papildo ir lektoriai bei ekspertai iš užsienio šalių, kurie esant reikalui atvyksta į Lietuvą ir atlieka konsultacijas bei veda mokymus.

VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras yra įtrauktas į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą ir Švietimo ir mokslo institucijų registrą.

Dėl išsamesnės informacijos apie mokymų teikimą galite kreiptis telefonu +370 5 2791354 arba parašydami mums laišką: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.